Einhell

Shitet nga: Einhell 24 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Malishevë
Shes gjenerator ose ndrroj me naj komposor dhe me alete te tjera.eshte ne gjendje te mir i sa po ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim