Hilta,bormashina me bateri pistole te ajrit .

Shitet nga: Sali Krasniqi Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Veglat jane te sapo ardhur nga italia dhe jane ne gjendje shume te mir pune te firmave te ndryshme
Bosch makita dewalt etj.
per me shume kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim