DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 04 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJME DYER HARMONIK ME QMIM45 EURO METRA KATROR NGA PLASTIKA PVC TE HUNGARISE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.KEMI TRI LLOJ NGJYRA TE BARDHE,KAFE DHE NGJYRE MJALTE/LAMINAT/
AFATI I LIFERIMIT 4 DITE NGA DITA E POROSISE.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
NJOFTIM njoftojm klientet e tani kemi edhe profila imimtim te drurit me qmim 47 euro metra katror.
TEL.044/148 991 DHE 049/148 991 WAIBER +37744148991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim