ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim Dje 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJME ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME QMIM 23 EURO METRA KATROR,KEMI VETEM PROFIL ME NGJYRE TE BARDHE ME PREJARDHJE NGA SHTETET FQINJE.
QMIMET
DRITARJA 80X140 30 EURO
DRITARJA 120X120 48 EURO
DRITARJA 140X140 62 EURO
DERA 80X210 48 EURO ETJ,ETJ
TEL.044/148 991 DHE 049/148 991
JU OFROJM EDHE ROLETA KLASIKE NGA ALUMIN VETEM 39 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLETA ME MOTOR./motori paguhet extra/.
ROLETAT ME MOTOR KANE DY LLOJ KOMANDASH ME QELS/NDRPRERS/DHE ME DIRIGJUES/DIGITRON/.fletzat e roletave te aluminit jane te mbushura me izolator keshtu shtepia dimrit eshte 10 deri 18 perqinde me e nxete dhe veres 20 perqinde me e flladitshme.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim