Pajise muzikore

Shitet nga: Dj PROFESIONAL 21 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten te gjitha kto paisje muzikore
4 EV
2 EMINEMCA
2 SPE
1 MAX
1 CONTOLLER HERCULES
1 MIKSET PA FUQI
MIKSET DYNACORD POWERMATE 10 KANAL 1000 WAT
SLLEV 1500 WAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim