Lokal afarist ne Mitrovice

Shitet nga: Skender Spahiu 01 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali afarist ne lagjen e Boshnjakve ne udhkryqin afer zjarrefiksve, pronari shqiptar, shitet por ka mundesi ndrrimi me banes ne pjesen jugore.

Kontakt tel/vib:+377 44 434 814
apo web:http://sspahiu.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim