Shes., Lokalin & dhe e leshoi .me , Qira .

Shitet nga: 26 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali dhe ipet me qira me vendodhje, perballë stacionit te autobusave një lokal Imir me hapsir te mjaftueshme dhe I pershtatshum per çfar do biznisi dhe me mundesi per ndertim te banesave lokali ka hapsir 177m2 çmimi per m2 është 600 € dhe ka vend per parking dhe ka hymje kryesore per ball lokal çmimi 600 € m2 është I pa renovuar me renovim çmimi ndryshon . Flori : +41764796050 ks 049297788 ju mirpresemi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim