Biku

Shitet nga: 24 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes mzatin 15 muajsh dikun rreth 600 kg nga 2.20 euro me kg mund te kontaktoni edhe ne viber +37744331895.Per cilsi eshte i garantuar pasi qe eshte ushqyer me sane dhe miser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim