Mzat 1350 euro ose 2.20me kg.

Shitet nga: Bahri 13 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes mzatin 15 muajsh dikun rreth 600 kg nga 2.20 euro me kg mund te kontaktoni edhe ne viber +37744331895.Per cilsi eshte i garantuar pasi qe eshte ushqyer me sane dhe miser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim