Pula brezhnica (piklajka) dhe amrok

Shitet nga: toti 14 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes 2 pula brezhnica (piklajka) dhe 1 gjelë
shes 2 pula amrok dhe 1 gjel
nr kontakt. 045891344.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim