Shes shots dhe shotna

Shitet nga: Muhamet 06 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes shots te bardha dhe shotna te Verdh jon te reja dhe I kan shkel shotani pritet shum shpejt me fillu me bo vez kemi edhe 1qift pata te bardha viber +377 45 649 104 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim