i shes gjelat ose i ndrroj me pula

Shitet nga: xxxx 13 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes gjela te ndryshem me qmime te ndryshme
4 jan te zi kendimgjat 1 eshte i vjetit dhe 3 jan zoj te veres se kalune
Dhe i kam 4 te ndryshem
gjithashtu boj ndrrim edhe me pula ta katunit
Mund te kontaktoni edhe ne Viber ne nr. +38649736339
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim