Makina të qepjes - Viber: +38649414674

Shitet nga: Asim 22 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten ose ndërohen makinat industriale-profesionale për qepje:
Makina: "Siruba" englericë. Cmimi :350€
Makina: "Typical". Cmimi: 200€
Makina: "Juki" englericë me tre pejna. Cmimi: 350€
Makina: "Iberdek" me tre pejna. Cmimi:350€
Të gjitha makinat janë te perdorura por ne gjendje shume te mire.
Cmimet jane te diskutueshme!
Kontakti: Viber: +38649414674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim