Makina të qepjes dhe pjesë

Shitet nga: Asim Dje 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten ose ndërohen makinat industriale-profesionale për qepje:
Makina: "Unicorn'. Cmimi: 200€
Makina: "Iberdek" me tre pejna. Cmimi:350€
Të gjitha makinat janë te perdorura por ne gjendje shume te mire.Po ashtu shitjen e te gjitha pjesve.
Cmimet jane te diskutueshme!
Kontakti: Viber: +38649414674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim