Maqina per keks

Shitet nga: maqina per keks 27 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per keks e perdorur e ardhur nga sllovenia . ka defekt shume te vogel te cilin kush miret me makineri e regullon .eshte ne pytje ndonje shraf me regullu sepse nuk miremi vesh me to shume ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim