VAKUM PRESS-VETEM 2999 EU

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AREV 04 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
PRODHOJM VAKUM PRESS PER PLASTIFIKIMIN E MEDIAPANIT ME CILESI DHE KUALITET TE GARANTUAR,MBI 10 VJET EXPERIENC NE PRODHIMIN E VAKUM PRESAVE.

OFERTA ESHTE E LIMITUAR
Gjindemi ne Greme/Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim