VAKUM PRESS per plastifikimin e mediapanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AREV 22 Sht 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
PRODHOJM VAKUM PRESS PER PLASTIFIKIMIN E MEDIAPANIT ME CILESI DHE KUALITET TE GARANTUAR,MBI 10 VJET EXPERIENC NE PRODHIMIN E VAKUM PRESAVE.Gjindemi ne Greme/Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim