Për auto servisa

Shitet nga: 044722227 12 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes aparat (komplet me tavolin dhe mengele) për rregullimin e presionit në diznat.

049707041
044722227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim