METI - PARK - SHIPOL - MITROVIC

Shitet nga: METI-PARK-SHIPOL-MITROVIC 15 Qer 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bajm rregullimin e oborrit tuaj me kocka kupza tretuareve parkingjeve siperfaqeve gjelbruse mbjelljen e barit rregullimin e kanalizimit rregullimin e instalimeve elektrike ju mir presim ne numrat e kontaktit 049192026 dhe 804965984 ose 044589659 ose fiks 038719433 pr HELMET ZYMERI si dhe saldime te metalit ,dyer rrethoja ,gilindera etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim