Instalime uji, kanalizim dhe moler

Shitet nga: 19 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Punojme instalime te ujsjellsit dhe kanlizimit ne shtepit tuaja si dhe ne ndertime banesore, gjithashtu punojme edhe si moler. Shtrijme linija te reja te kanalizimit poashtu bejme edhe zhbllokimin e kanalizimeve ne menyre profesionale si dhe çelim edhe oxhaçe ,me pergjegjesI dhe garanntojme ne punen qe bejme. Qmimet per punen jane shume te volitshme dhe me marrveshje.
Kontakt.tel: 049 565 312 ose 045 201 681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim