NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 12 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NQOFSSE KENI TEND QE I PUNON MEKANIZMI E SHTOFI JU KA PRISHUR NE NDROJM SHTOFIN E TENDES 15 EURO METREN KATROR. KEMI 120 LLOJE TE SHTOFIT AKRIL SPECIAL PER TENDA.KOHA PER KRYERJEN E KESAJ PUNE ESHTE 3 DERI 4 DITE.SHTOFIT I SHTOHEN 70 CENTIMETRA NE GJATSI KUR LLOGARITET METRAZHA PER SHKAK TE PSHTJELLJE RETH BOSHTIT DHE BALLORES.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim