Veshje dhe Tekstil per qdo Stine

Shitet nga: Hamdi 05 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kemi komplete per femra, kepuc me take,pantolone dhe patika per femije, jakne te shtofit per meshkuj,kemishe per meshkuj,bluza per meshkuj dhe femra.
Vetem Tekstili Shitet
Te gjitha keto per nje qmim te volitshem.
Numri per Viber: +38649662717
Pres blers serioz
Qmimi Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim