Mbrojtëse për Gjojstik të PS3

Shitet nga: ZONE 25 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   2,5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet mbrojtje per gjojstik original te PS3 dhe PS2. Eshte 100% gome, mbrojtes shume I mirë per gjojstik original te PS3 dhe PS2.
Për me teper shikoni fotot dhe na thirrni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim