PS2

Shitet nga: PS2 07 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet PS2 i perdorur por ne gjendje shume te mire (si me kan i ri), i ardhur nga Gjermania. Ka qip per leximine CD-ve fallce, me kete soni vine edhe dy gjojgsika, kablli I rrymes, I sinjalit dhe skarti. E ka mundesin edhe për me ba me Hard Disk, por edhe me USB nese dikush deshiron. Per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim