Play Station 3 PS3 300 GB 8 CD 3 joystick

Shitet nga: Play Station 3 ( PS3 ) 09 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
- Play Station 3 - PS3 - 300 GB - 8 CD - 3 joystick ( joysticku i zi punon vetem ne rrymë )

- SHITET PS3 , 300 GB , NE GJEMDJE SHUMË TË MIRË , PAK E PËRDORUR

- 225 EURO PS3 ME 3 JOYSTICKA DHE 8 CD ...

- CD -- GTA 4 , Motorstorm Apocalypse , Need For Speed Undercover , Fifa 13 , Driver San Francisco , Blur , Minecraft , Fifa 15 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim