PS3 MULTIMAN Jailbreak

Shitet nga: fidan Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Instaloj lojera ne te gjitha seriat e PS3 fat,slim dhe super slim ,me multiman-pa multiman
-Instaloj transfere per Pes 2013 ,
-Blackops 1 edhe Blackops 2 komplet MAPA-t zombie edhe multiplayer etj....
-Po ashtu bejm servisim ps3 Fat edhe Slim dhe PS4


Kontakti permes Tel:Viber (049272077) si dhe permes email-it f_latifi@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim