Sony Playstation 3 -320g+2 Gjojstika+4cd+3d syza

Shitet nga: bini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet:
Sony Playstation 3-320GB SLIM i posa ardhur nga jasht eshte ne kuti dhe shume i ruajtur pos me kan i ri.Sony 3 vjen se bashku me pajisjet percjelles si :

Paketi permban:

-Sony Playstation 3,
-320 GB hard disku
-1 Analog Gjojstik-wirles
-USB kabell
-HDMI kabell
-AC kabell

Gratis me paket vine:
-1 Analog Gjojstik-wirles
-2 pal 3D syza
-4 cd-ja origjinale lojra:
1.Skate 2
2.Pes 2010
3.Fifa 12,
4.Assassins creed Brotherhood.

Sony 3 perkrah:
3D,
Blu Ray,
HDMI,
Full HD
1080p,
Wi-Fi,
DVD,
Dolby Digital,
Dts-HD,
Bluetouth,
USB,
DiviX,

etj,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim