AEG kasetofon per vetur

Shitet nga: adi 28 Jan 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
AEG cs dvd 365 i ri pa perdor origjinalI
kontakto ne n ose viber +38649540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim