Boksa te muzikes lokale shtepi jane nga gjermania

Shitet nga: xxx 14 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Boksat (zvoqnikat) jane prodhim gjerman ne gjendje te mire dhe shume kualitet jane per muzik si ne cinema 5.1 i jap me garancion per studio bejne
zerin e japin te paster dhe kualitet jane nga gjermania
shiten ose ndrrohen
te interesuarit te lajmrohen ne tel 049 405 343
ose viber +386 49 405 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim