Braun R4 perforcues importuar nga Gjermania!!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Ajken e perforcuesve Braun R4,kjo eshte vetem per ata qe e din se qka eshte muzika!!!!
NUK BOJ NDRRIM ! !
per me shum kliko ne ker webfaqe.....
http://www.ebay.de/itm/Braun-Atelier-R-4-R4-High-End-Receiver-/330545481379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim