JVC kasetofon per vetur

Shitet nga: adi 26 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jvc KD-AVX33 i ri origjinal

muni me pa qetu qfar qmimi ka jasht http://www.crutchfield.com/S-f3RGkQOroI9/p_105KDAVX33/JVC-KD-AVX33.html
I ri pa perdor origjinal
kontakto ne nr 049540504 si dhe 044 540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim