JVC kasetofon per vetur

Shitet nga: adi 26 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
I ri pa perdor origjinal
kontakto ne nr 049540504 si dhe 044 540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim