Pioneer A616 Perforcues importuar nga Gjermania!..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Pioneer modeli A616,eshte me 4dalje,650Watt.natyrisht ne gjendje te rregullt.NUK BEJE NDRRIM!!!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim