Radio with ipod docking

Shitet nga: adi 26 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
i ri origjinal pa perdor
kontakti 049540504 ose 044540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim