Shes boksat kualitet per vetura

Shitet nga: xxx 15 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
japin zerin per muzik te paster jane te ardhur nga gjermania
bajn per vetura por edhe najkun tjeter
shes o ndrroj
te interesuarit te lajmrohen ne tel
049 405 343 ose viber +386 49 405 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim