Studio-

Shitet nga: cf 09 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
studio sharp mund ti vendosim 3 cd ja pernjeheresh dhe 2 kaseta i posedon te gjith zvoqniket e tij
arsyeja e shitjes si kam perdorur qe 3-4 vjet
jane te ardhura nga gjermania
viber +38649103435
qmimi i diskutueshem
boj ndrrim edhe me ndonje telefon
viber +38649103435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim