Hdd harddisk 500 gb dhe 2 ram ddr3 1333hz

Shitet nga: visar 07 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
hardisk 500 Gb sata per lloptop 40€
ram 2gb ( 2 copa nga 2gb) 1333Hz dd3 per lloptop 15e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim