Hdd sata 160 gb per llaptop me garancion

Shitet nga: hdd sata llaptop 06 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   22 EUR

Komuna: Mitrovicë
hdd sata 160 gb per llaptop i firmes toshiba,hardisku ipet me garancion dhe transporti esht falas ,kontakto viber 044316299..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim