Shtepiz hp 7900 4gb 160hdd dual core 2.5 2.5

Shitet nga: hp 13 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes shtepizen hp 7900 me keto performanca :dual core,2x 2.5,intel .160hdd,4gb ram ,dvd multi thjesht shume pak i perdorur. i inportuar nga norvegjia kontakto viber ne kete numer 044316299 .shtepiza ipet me garancion.SHESIM SHTEPIZA HP 7900 ME SHUMIC DHE PAKIC ME MARVESHJE .TE GJITHA TE IMPORTUAR NGA NORVEGJIA.BEJM Transportin ne Prishtin,Mitrovic,Vushtrri,Fushkosov,Drenas,Skenderaj GRATIS .
KUSH MERR ME SHUMIC VLEN QMIMI 65 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim