Mbrojtes dy cope per iPhone 6

Shitet nga: Mbrojtes per iPhone 6 27 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten dy mbrojtsa per iPhone 6 kombinim te zeze me ari shum te bukura dhe te reja
Shiten komplet 15€
Qmimin i pa diskutueshem
Thirjet prej ores 07:00 deri me 21:00 pas ksaj ore nuk e hapi telin Viber +38649702710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim