Mbushes per Telefon Power bank

Shitet nga: privat 12 Tet 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Power bank mbushet me adapter telefoni ose ne PC.
sherben per me mbush telefonin mobil,tablet,ipad,etj kur nuk keni qasje ne rryme apo gjindeni ne rrugetim,kamping,plazhe etj.
neper ahengje,dasma,etj telefoni gjate perdorimit te tepert fotografim,video xhirim bateria dobesohet shpejt kjo eshte zgjidhje ideale ta mbushni aty per aty.
i ka 2 porta USB 1 amper dhe 2 amper.
vjen bashk me 3 bateria ose pa bateria.
qmimi me bateria 15 euro.
qmimi pa bateria 7 euro.
kontakti i pare nepermjet email-it.
numrin e tel. ua dergoj me email.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim