Power bank

Shitet nga: privat 26 Maj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
powerbank per mbushjen e telefonave mobil,tablet,ipad,dhe krejt qa mbushen dhe punojn me usb.
keni mbet pa rryme ne shtepi ose gjindeni jasht shtepise ne shetitje,hiking,kamping,plazh,etj mjafton ta keni kabllin e telefonit me veti.
qmimi 3 euro per voglen.
qmimi 7 euro per te madhen,
powerbank-at jan pa bateria.
6 copa jan te vogla.4 COPA KAN MBET.
2 copa jan te mdhaja.1 KA MBET.
te voglat jan me 1 bateri kurse te mdhajat me 3 bateria.
shiten edhe me bateria.
me bateria qmimi ndryshon.
kontakti i pare nepermjet email-t.
numrin e telefonit u a dergoj me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim