Teknik për Kompjuter

Shitet nga: Kenan 03 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve në mënyrë profesionale pa mashtrime(si për veti).
Kontakti:
Vala: 045324949
Viber&WhatsApp: +37745324949
Adresa: Rruga: Nexhip Dragaj(te Bipi), nr.10, Mitrovicë
Me servis gjendem në shtëpi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim