TV Philips 42" LED Smart TV 3500 Series

Shitet nga: Art 30 Gsh 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Philips 42" LED Smart TV 3500 Series , ka ekranin e thyer.
Pershkrimi i plote si me poshte:

Philips 3500 series Smart LED TV 42PFL3507H 107cm (42") Full HD 1080p DVB-T/C with Digital Crystal Clear

Shitet per pjese !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim