tv defekt

Shitet nga: rexhep 01 Maj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv defekt Handic 32 inch nuk dhezet fare
viber kontakt 0038649599560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim