Android tv box

Shitet nga: privat 03 Krr 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD

U SHIT!! MBRENDA 1 JAVE VJEN TJETRA.
android tv box octa core version 5.1 programe shqip TRING,DIGITALB,KOSOVARE,TE HUAJA,SUPER SPORT,KOSOVA SPORT,TRING SPORT etj
google,youtube,facebook,whatsapp,viber,skype,etj
qmimi 75 euro
ne kete qmim perfshihen edhe programet.
androidi eshte i konfiguruar me programe shqip.
pajisja nuk ka nevoje pagese mujore.
bejm edhe konfigurimin e android box-ave me programe shqip.
pa konfigurim vjen me lire.
1.android box.
2.kabell 2xaudio,1x video.
HDMI kabell.
3.adapter.
4.android dirigjues.

numrin e telefonit u a dergoj me email.ju lutem kontrollojeni email-in tuaj qe ta shihni numrin tim te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim