4 bandasha me goma tmira 185/65/15 25euro

Shitet nga: blerim 14 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Bandasha me rrotkapne origjinal te mercedesit dhe me goma te mira 185/65/15,shiten ose ,ndrrohen me fellne 15 per pasat,qmimi sipas marrëveshjes viber +377 44 272 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim