Bandasha

Shitet nga: Bandasha 27 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane 15-she te Mercedesit C-class bojn per 250 edhe 190 mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim