Blej DCI per reno megan 1.9 2004 dizel

Shitet nga: Renault clio 29 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   1 150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Viber kontakt +38649358144

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim