Branik per golf 6 Karavan 2010 11 12

Shitet nga: Branik per golf 6 Karavan 09 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet braniku me gjith rrjeten qe shihet ne te osht i golfit 6 karavan jo limuzin Model me senzora qmimi 120 eu per ma shum kontakt ne tel///////zch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim